D
E
R
Y
A
S
Derya
Solar

Hakkımızda

1975 yılında ısıtma sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız yeni bir oluşumla DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. adını alarak Konya Ereğli yolu üzerinde bulunan 3400 m² lik fabrikasında güneş enerji sistemleri ve alüminyum profil üretiminde başlamıştır.

2006 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı yeni yatırımla 15000 m² açık, 8000 m² kapalı alana sahip yeni entegre tesisinde kapasitesini günden güne artırarak üretimlerine devam etmiştir. Her gün daha iyiyi hedefleyerek Dünya standartlarında üretimlerini gerçekleştiren firmamız gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı piyasada saygın bir konuma sahip olup teknoloji, güven ve kaliteyi birarada sunarak müşterilerimizin ürünlerimizden en üst düzeyde faydalanmasını ilke edinmiştir. Amacımız geniş ürün yelpazesi, yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğu bayii ağı ile DERYA kalitesini müşterilerin hizmetine sunmaktır. Entegre tesislerimizde üretilen güneş kollektörleri, güneş panelleri, güneş enerjisi depoları, su ısıtma sistemleri Avrupa pazarlarında kalitesi ile aranan bir marka olmuştur.

DERYA A.Ş. almış olduğu CE, Solar Keymark, ISO9000, TSE, TSEK, ISE kalite belgeleri ile kalitesini tescillemiştir.

DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. nin üretimini ve yapmış olduğu işleri üç ana bölüme ayırmak mümkündür. Bunlardan birincisi  Alüminyum, Bakır ve Sellektif yüzey panelli güneş kollektörleri üretimi, ikincisi ise güneş enerji depoları, emaye boylerler ve komple güneş enerjisi paket sistemleridir. Üçüncüsü ise Çatı üzeri, Arazi üzeri anahtar teslimi Güneş Enerji Sanralleri kurulumudur, Güneş Enerji Santral projelerinde, Projelendirme, Mühendislik ve Danışmanlık hizmeti sunarak yatırımcısına katma değer sağlamaktadır. Solar Enerji Ekipmanlarında, bağlantı ekipmanları (Y profil Alüminyum konstrüksiyon, Çatı üzeri bağlantı aparatları) üretimini yapmaktadır. Ve  Ana tedarikçi rolünü üstlenmektedir. Bunların yanında ARGE çalışmaları ile her ülke ve iklimden farklı ihtiyaçlara göre farklı ürünler tasarlanmaktadır.

Güneş Enerji Sistemleri sektöründe hizmet veren firmamız sadece ekonomik değil çevre dostu ürünler üretmekle de toplumsal bir sorumluluk üstlenmiştir.

DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. güneş enerjisinin “YENİLENEBİLİR” bir enerji olduğunu, bireylere ve topluma ekonomik, ekoloji fayda ve konfor sağladığıını ifade etmeyi hedeflemiştir.

Hakkımızda Hakkımızda

© 2020 Derya Solar Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım & Programlama piart media